Private Lessons

$75 per hour and $50 per 1/2 hour for individual lessons. You receive a discount when purchasing lesson packages.

6 lesson 1/2 hour package @ $48 per
12 lesson 1/2 hour package @ $42 per

6 lesson hour package @ $68 per
12 lesson hour package @ $62.50 per


Group Classes

Group Lessons: $35 each
Membership: $100 per month includes 4 or 5 weekly group classes for the month plus a 10% discount at our retail store. You can also drop in on any other group class you’d like space permitting.